BECERİLERİMİZ

Çalıştığımız her projeye hazırlanmış ve ilham veren bir yaklaşım getiriyoruz, bu nedenle müşterilerimiz bizi seviyor ve bizi takip etmeye devam ediyorlar.

WEB SİTESİ

Profesyonel web sitesi tasarım ve yazılım.

KURUMSAL KİMLİK

Logo firmanızın görünen yüzüdür. Markanızın kimliğini profesyonel beyinlerle şekillendirin.

GRAFİK TASARIM

Tasarım, ürünü sattırır. Ambalajından kartvizitine tüm alanlarda kreatif ve düşünülmüş tasarımlar, işinize yeni yatırımlar yapmanıza bile neden olabilir.

STRATEJİK PLAN

Size özel yol haritaları ve stratejilerle ihtiyacınız olan tüm alanlarda olmanıza katkı sağlamak istiyoruz.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya markanıza bilinirlik katar ve bilinirliğinizi korumanızı amaçlar. İşlerinizi veya projelerinizi istediğiniz hedef kitleye istediğiniz zaman istediğiniz yerde ulaştırmak bu alanın işidir.

MARKA

Marka oluşturmak, bir sakızı dünyaya satma planları yapmanıza olanak sağlar.

FOTO&VİDEO

Ürün ve model fotoğraf çekimleri, video ve film çekimleri ile bir adım öndesiniz. Profesyonel kurgu ve montaj ekibimiz hayallerinize yeni bir boyut kazandırıyor.

BASKI

Tüm baskı işlemleri kendi bünyemizde veya iş ortaklarımız aracılığı ile yapılır.

MEDYA PLANLAMA

Marka ve ürünlerinizi doğru hedef kitle ile doğru mecralarda buluşturmak için profesyonel medya planlama ve satın alma çalışmaları da bir başka faaliyet konumuzdur.

MOBİL UYGULAMA

Telefon, tablet gibi günümüz cihazlarına özel olarak tasarlanmış yazılımlar üretiyoruz. Günümüz teknolojisine uygun hatta gelecek teknolojileri de yakalar uygulamalar olmadığı müddetçe markalarımızı ileriye taşımamız bir hayalden ibaret.

DİJİTAL PAZARLAMA

Markanızı en doğru şekliyle tüketiciyle tanıştırma adına internet, mobil ve diğer interaktif platformların tamamını en etkin şekilde planlıyor, tasarlıyor ve uyguluyoruz.

PR

Halkla İlişkiler çalışmaları. Direk Reklam kokmayan ama Tüketicimiz de çok olumlu izler bırakan faaliyetler bütünü. Creatifabrika'nın en başarılı alanlarından olan P.R. bazen bir barbekü partisi ile, bazen bir bayi pikniği ile hayat bulur.

MÜŞTERİLERİMİZ NELER DEDİLER?

Biz müşterilerimizle iş ortağı olmanın yanında bir aile olduk. Onların bizler hakkında düşündüklerini sizlere de iletelim dedik.

YARDIM EDEBİLİR MİYİZ?

+90 505 504 32 31 / sosyal@creatifabrika.com

BİR SİHİR YAP

Kontak Kur

+90 505 504 32 31 | sosyal@creatifabrika.com