Atölye Ekibi

Fabrika hızında projeleri, bu profesyonel beyinlerle şekillendiriyoruz. Enerjik, dinamik, egzantirik, değişik, tuzu kuru, farklı, saçma sapan diyenlere inat ekibimizle bir vücut halinde fikirleşerek oluşturduğumuz projeleri milyonlara ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Bir de saçma sapan vardı. 🙂

Abdulhalim Azar
Creative & Art Director
Kerem Kıvrak
Grafik Tasarım
Hasan Karasu
Web Developer

Hangi amaca göre hareket edileceğini analiz ediyor ve buna yönelik alanlarda çalışmalara başlıyoruz. Bizler hikayelerimizi web sitesinde göreceksek kodluyor, sosyal medyada göreceksek takip edilmemizi sağlıyoruz. Katalog için sırtımızı Photoshop ve Illustrator’e yaslıyor, JPG ve PSD elemanlarını sahaya sürüyoruz.

Grafik ve fotoğrafın, yaşadığımız çevrede fark edilmesini sağlamak; uzmanlık
gerektiren farklı disiplinlerden oluşan bir alan olduğunun altını çizmek ve grafik ve fotoğraf alanına bilinçli yaklaşımı oluşturmak adına güncel eğitimlerimize de ara vermeden devam ediyoruz.

Çalıştığımız firmayı aşık olduğumuz bir hikaye kahramanı olarak görünce senaryo tamamen bize kalıyor. Senaryoyu istediğimiz gibi şekillendiriyor, ana hikayeye bağlantılar kurup kahramanımıza beyaz bir at çiziyor, hedeflediğimiz prenses kitlesini kendimize aşık ediyoruz. Kahramanımız hızla masallarda yer almaya başlıyor ve bizler de kerevetine çıkıyoruz.

Bizi bitirdiğimiz projelere sorun!

Bu alana yazacak milyonlarca kelime varken bizler neden kendimizi anlatma ihtiyacı duyduğumuzu sorguluyoruz. Aslında işimizi anlatmak değil göstermek istediğimizden kaynaklanıyor olabilir.

YARDIM EDEBİLİR MİYİZ?

+90 505 504 32 31 / sosyal@creatifabrika.com

BİR SİHİR YAP

Kontak Kur

+90 505 504 32 31 | sosyal@creatifabrika.com